Darbo technologijos

Stogo projektavimas. Montavimas. Mediena. Stogo įrengimas

Galimybės

Galimos praktiškai bet kokios geometrinės formos ir išmatavimai, įvairiausi architektūrinių sprendimų variantai. Atstumai tarp atraminių kolonų arba sienų iki 30 m. Konkrečiai Jūsų pastatui tinkamą sprendimą parekomenduosime Jums atvykus į mūsų biurą nemokamai konsultacijai. Skambinkite mums tel. +370 600 07027 arba rašykite el. paštu info@stogukonstrukcijos.lt.

Stogo projektavimas ir gamyba

Naudojama programinė įranga leidžia laisvai pasirinkti norimą projektuojamosios konstrukcijos geometrinę formą. Europinių normų ir standartų reikalavimai yra įdiegti į automatizuotą projektavimo sistemą. Konstrukcijos projektuojamos atsižvelgiant į apkrovimo analizę ir vietines klimato sąlygas. Parengtame stogo projekte bus pateikta trimatė stogo vizualizacija, medžiagų specifikacijos su konstrukcijos jungimo mazgais. Pagal parengtą projektinį planą stogo santvarinės konstrukcijos bus pagamintos UAB „Eivuda LT“ gamykloje, o statybininkams liks tik montavimo darbai statybvietėje.

Montavimas

Stogo konstrukcijų montavimo darbus gali atlikti bet kuri statybinė kompanija, šiems darbams atlikti nereikalingas specializuotas sertifikavimas. UAB „Eivuda LT“ specialistai prižiūri ir kontroliuoja visą procesą – transportavimą ir montavimą.

Mediena

Santvarinėms stogų konstrukcijoms naudojama tik sertifikuota sausa statybinė mediena. UAB „Eivuda“ gamykloje ji dengiama antiseptikais ir antipirenais, todėl papildomas dažymas statybvietėje nereikalingas.

Konstrukcijų sujungimai

Sujungimams naudojamos MiTek dygiuotosios plokštelės. „MiTek Industries“ plokšteles gamina jau virš 50 metų. Plokštelių išmatavimai ir tipas programinės įrangos pagalba skaičiuojami kiekvienam konstrukcijų mazgui. Jos patikimai atlaiko įvairias trumpalaikes ir ilgalaikes apkrovas. Specialios plokštelės gali būti naudojamos kaip dekoratyviniai elementai ar interjero detalės.

Stogo įrengimo ir dengimo galimybės

Santvarinių konstrukcijų stogams, nėra jokių technologinių apribojimų. Šiltinimas termoizoliacija ir hidroizoliacija montuojami, kaip ir įprastiems stogams. Gali būti pasirinktas bet koks stogo dengimo būdas – bituminės stogo dangos, plieninės dangos, čerpės ir t.t.