Jūs klausiate – mes atsakome

Dažniausiai klientų užduodami klausimai

Ar šie stogai yra ilgaamžiai?

Taip, šie stogai yra patikimi ir ilgaamžiai, kiekvienam stogui teikiame garantiją, priklausomai nuo naudojamų technologijų.

Ar šis stogas taupo energiją?

Taip, naujas ir tinkamai įrengtas medinių konstrukcijų stogas turi teigiamą įtaką pastato mikroklimatui ir taupo energiją. Mes bendradarbiaujame su sertifikuotais Vokietijoje energetiškai efektyvių namų projektuotojais.

Kokią įtaką stogas turi sveikatai?

Medinių konstrukcijų stogas – tai natūralus ir sveikas stogas Jūsų pastatui, turintys teigiamą įtaką Jūsų sveikatai ir gyvenimo / darbo komfortui.

Ar tai brangu?

Jau sumontuotas santvarinių konstrukcijų stogas kainuoja nuo 20% iki 40% pigiau, negu stogas pagamintas tradiciniu būdu, nes taupomos medžiagos ir laikas.

Kaip užsakyti stogą?

Greičiausias būdas – susisiekti su mūsų sertifikuotais specialistais telefonu arba el. paštu ir pateikti aukštų planus bei pastato pjūvius *.pdf, *.dwg, ar *.dxf formatais.

Kodėl pirkti stogą pas Jus?

Turbūt todėl, kad esame pirmi Vakarų Lietuvoje pristatantys šias stogų gamybos technologijas, esame sertifikuoti Europoje ir galime garantuoti mažiausią stogo kainą, greitą montavimą, architektūrinių sprendimų įvairovę, kokybę ir ilgalaikę garantiją.

Kaip užduoti savo klausimą?

Tai paprasta – parašykite mums el. paštu info@eivuda.lt ir mes atsakysime Jums per 24 val.!